Kontakta oss

Kontakta ossKlicka på namnen för att läsa mer om oss på kliniken. Kontakta oss gärna per telefon eller mail!

Maria Berglund Rantén, BSc Hons, näringsmedicinare
mariaranten@icloud.com

Rebecka Bobst, KBT-terapeut, samtalsterapeut
070-416 31 56
rebecka@bobstterapi.se

Ellen Collin, Leg. psykoterapeut, Cert. EMDR-terapeut
070-526 41 46
ellen.collin@telia.com

Ulf Dextegen, Hypnos
070-485 25 80
ulfdextegen@gmail.com

Johanna Falk, Cert. näringsterapeut,
beteendevetare

johanna.falk@oih.se

Christer Fernström, Leg. naprapat
070-417 52 60
info@dot-ab.se

Nadja Gordon Söderling, Dipl. samtalsterapeut
073-628 05 00
nadjagordonsod@gmail.com

Jessica Heuvels, Aukt. dans- och rörelseterapeut
073- 904 90 07
jessica@dansochrorelsepraktiken.com

Maria Karlsson, Cert. näringsterapeut
maria.karlsson@oih.se

Cecilia Martinius, Leg. naprapat
070-657 79 80
cecilia.martinius@oih.se

Christa Maynard, Cert. näringsterapeut, PhD
christa@healthinbalance.se

Chris Olsson, Psykoterapeut, beroendeterapeut
070–744 75 95
chris.olsson@oih.se

Annika Piirimets, Psykosyntesterapeut under utbildning, MA
Tel: 070-764 54 39
annika@piirimets.se

Karoline Reuterstrand, Dipl. osteopat, Dipl. samtalsterapeut
070-454 04 36
info@samtalosteopati.se

Jerusalem Yemane, KBT-terapeut, beteendevetare
072-045 87 19
info@mindawareness.se

Behnaz Zeraatgar, Leg. psykoterapeut
072-927 36 33
info@kbtvalet.se

Erica Blyth, Leg psykoterapeut, beteendevetare
073-394 56 06
info@blythterapier.se