KONTAKTA OSS

Kontakta ossKlicka på namnen för att läsa mer om oss på kliniken. Kontakta oss gärna per telefon eller mail!

Jacqueline Adler, BACP Accr. Psychotherapist
076-849 94 68
jygault@gmail.com

Maria Berglund Rantén, BSc Hons, näringsmedicinare
076-423 98 20
mariaranten@icloud.com

Rebecka Bobst, Dipl. samtalsterapeut, mindfulnesslärare
070-416 31 56
rebecka@bobstterapi.se

Ulf Dextegen, Hypnos
070-485 25 80
ulfdextegen@gmail.com

Mia Egnefors, Leg. naprapat
070-750 86 43
miaegnefors@hotmail.com

Johanna Falk, Cert. näringsterapeut, beteendevetare
johanna.falk@oih.se

Christer Fernström, Leg. naprapat
070-417 52 60
info@dot-ab.se

Lena Johansson, Dipl. psykosyntesterapeut
070-960 61 89
lenamjsson@gmail.com

Maria Karlsson, Cert. näringsterapeut
maria.karlsson@oih.se

Charlotta Lindahl, Leg. psykoterapeut, coach
070-797 07 90
charlottalindahl@gmail.com

Cecilia Magnander, KBT-terapeut, coach
070-867 30 42
cecilia.magnander@gmail.com

Cecilia Martinius, Leg. naprapat
070-657 79 80
cecilia.martinius@oih.se

Johanna Martinsson, Beteendevetare, gestaltterapeutelev
070-870 75 53
johanna.gestaltterapi@hotmail.com

Chris Olsson, Psykoterapeut, beroendeterapeut
070–744 75 95
chris.olsson@oih.se

Lena Roos, Handledare, coach
073-356 27 55
mrsroos4@gmail.com

Henrik Tunér, Leg. kiropraktor
070-367 62 33
kiropraktiken@me.com

Thomas Wissing, Leg. naprapat, sports medicine
070-570 55 58
thomas.wissing19@gmail.com